Džambulka je hit!

Těžit z neštětí druhých dostalo v Česku nový rozměr! Přezdívka Ivety Bartošové, jejíž alkoholové eskapády plnily poslední rok titulní stránky bulvárů, "Džambulka" se podle webu Týden.cz stala nově registrovanou značkou. Co to znamená? Že čeští podnikavci prostě nezahálejí.

Co s Ivetou Bartošovou alias Džambulkou?

Ať už se jde, děvče, zahrabat. Všichni jí už máme plný zuby. Proč se radši z šoubyznysu nestáhne a neužívá si v soukromí svou rodinu?
Chudinka... To je všechno, co k tomu lze říct.
Proboha proč si na sebe nadobro pověsila to pako Rychtáře? Alkoholismus nestačí, tak chce ještě zkusit domácí násilí?
To už ji lidi nemůžou nechat na pokoji? Proč se v Česku s takovou oblibou vydělává na cizím neštěstí? Styďte se!
Alkohol značky Džambulka. Super vtípek! Snad to pánům podnikatelům vyjde. Je to fakt dobrý nápad. Co mi je po nějaké Bartošové, která si svůj život sama zpackala?
Děkujeme za Váš hlas.

Podikatelé, kteří požádali o zaregistrování značky Džambulka ji nejdříve chtěli (přirozeně) nalepit na lihoviny a sportovní oděvy (proč sport, to tedy netušíme). Nově by se ale měla značka Džambulka Original objevovat i na kasinech, nočních klubech a restauracích.

Džambulka už má i logo

Plzenští podnikatelé Michal Zummer a Pavel Staněk si snaží zaregistrovat nejen značku Džambulku, ale i její grafické provedení - disco kouli se siluetou dívky s láhví v ruce. 

Logo Džambulka Original

Rychtář opět zasahuje

Stejně jako při první snaze o přivlastnění Džambulky (ne, nemyslíme tím únos Zdeňkem Macurou) Josef Rychtář opět zasahuje! Na Úřad průmyslového vlastnictví, kde se značky registrují, poslal několik připomínek. "Ten název jsem vymyslel já a taky jsem ho začal používat jako přezdívku pro Ivetu. Slovo džambulka vzniklo, když jsem tak ještě jako dítě u babičky začal říkat bambuli na pletené čepici," vysvětlil Rychtář (ono to není podle toho jejího červeného nosu?) a dodal, že jemu přeci vůbec nejde o to, že na tom chce někdo zbohatnout, ale bojí se jen o blaho své Džambulky. "Obávám se, aby ta přezdívka nebyla zneužívána na výrobcích, které by mohly mít pro moji paní znevažující charakter," uvedl Rychtář, no jméno Ivety Bartošové i její přezdívka se zdají být už tak znevážené, že nic horšího už se snad ani stát nemůže. 

Podnikatelé zatím mlčí

Ani jeden z podnikatelů se zatím k dané věci nevyjádřil, ale podle webu Týden.cz to podle současných kroků a registrace hostinských zařízení a dalších provozoven vypadá tak, že to myslí s Džambulkou vážně. Zummerův otec totiž vlastní v Plzni síť restaurací. Pavel Staněk pak, zdá se, také podniká v hostinství.

Iveta Bartošová jako český fenomén

Ano, Bartošová už bude asi opravdu všude, nejen na stránkách bulváru. Ti, které baví, se mohou radovat, těm, kterým už leze krkem, si asi budou muset zvyknout a ti, kteří ji litují, ji mohou litovat i nadále a ještě intenzivněji. Každopádně, co se takhle, český národe, konečně zabývat něčím důležitějším než problémy snad už bývalé alkoholičky?

Zdroj:

Týden.cz

Máte rádi / nemáte rádi tohoto člověka?

hasek

Michal Hašek

Děkujeme za Váš hlas.

Michal Hašek (1976) je český politik, člen ČSSD a mezi lety 2008-2016 vykonával funkci hejtmana…

počasí dnes předpověď na 2 h. dopředu

cont