Goťák ve dvojce Dědictví chybět nebude

O tom, že se připravuje pokračování kultovní české komedie Věry Chytilové Dědictví aneb kurvahošigutntag, už asi slyšel kdekdo. Dnes ale sám velký Karel Gott svým fanouškům na facebookové stránce potvrdil, že se v novém filmu vedle Bolka Polívky a Dáši Havlové objeví taky.

Těšíte se na pokračování filmu Dědictví?

Pokračování kultovních filmů nemůžou být nikdy dosáhnout kvality původního dílu. A na tohle prostě režisér Sedláček nemá, i kdyby se snažil sebevíc a obsadil tam všechny hvězdy.
Je to jenom způsob, jak z lidí vyždímat prachy za zbytečný kýč. Bude to nevkusné.
Nelíbil se mi ani originál, takže na to do kina spíš nepůjdu. Možná si to později stáhnu nebo někde půjčím.
Znám málo filmů, co by byly tak nabité hláškama, které se drží už dvacet let. Určitě bych to chtěl/a vidět a udělat si svůj názor.
Jestli tam bude hrát Irenka, tak jdu. A pštros!
Děkujeme za Váš hlas.

Karle, pojď na panáka!

Film Dědictví II by měl začít natáčet režisér Tomáš Sedláček podle scénáře Bolka Polívky koncem letošního května. Podle všeho na začátku příběhu Bohušova Vlastička (Dagmar Havlová) umře, a bude se mu zjevovat v představách.

Vlasto, tady máš špek

Kdo se tedy odváží jít do kina, nepřijde tak ani o někdejší první dámu. Bohušovu dceru si zahraje skutečná Polívkova dcera Anna. Příběh by se měl až nápadně podobat tomu Polívkovu, Bohuš bude řešit problémy s venkovským rančem a koňmi.

Bohušu, kurva sa neříká

Po letech se poprvé napije a nakonec skončí v protialkoholní léčebně, jak jinach, než s postavou, kterou ztvární Jiří Pecha a nóbrž anděl strážný. Objeví se i věrný kamarád Arnošt Goldflam.

Film by se měl dostat do kin v únoru příštího roku. O tom, jestli to bude průser, nebo úspěšný kousek, hlasujte v naší ANKETĚ.

Zdroj:

idnes.cz

Máte rádi / nemáte rádi tohoto člověka?

hasek

Michal Hašek

Děkujeme za Váš hlas.

Michal Hašek (1976) je český politik, člen ČSSD a mezi lety 2008-2016 vykonával funkci hejtmana…

počasí dnes předpověď na 2 h. dopředu

cont