Hejtmani ČSSD dostali vysvědčení od ODS, mají i jedničky

Předvolební boj se přiostřuje, a tak dva odvěcí rivalové a nejhlasitější kohouti na zahnojeném dvorku naší politiky oficiálně rozjíždí své kampaně. Občanští demokraté ohodnotili výkon hejtmanů ČSSD, kteří působí ve všech 13 krajích, a vystavili jim vysvědčení. Ti se mohou těšit i z jedniček. 

 

Jak byste působení hejtmanů ČSSD ohodnotili vy?

Pořád lepší než ty modré krysy. 
Hrůza a děs. 
To se snad ani nedá nějak slušně okomentovat. 
Hejtmani jsou jen loutky, takže jejich výsledky jsou stejně dílem těch výš. Tudíž - všechno špatně.
Nezajímá mě to, nechci se rozčilovat.
Děkujeme za Váš hlas.

Na výbornou jde podle ODS sociálním demokratům zadlužování, zvyšování platu úředníkům, zvyšování provozních nákladů, vlastní sebepropagace a populismus. Na druhé straně však propadli v rozvoji neziskového sektoru, v podpoře příspěvkových organizací, proplácení poplatků ve zdravotnictví a údržbě silnic a kvalitě dopravní obslužnosti. Objevila se i horší známka, než je pětka, a to dokonce sedmička. Ta odkazuje na kauzu Davida Ratha a jeho milovanou krabici, v níž měl skrytý poklad, o kterém vůbec, ale vůbec nic nevěděl. 

ODS tedy drží laťku a na billboardy ČSSD s tématikou církevních restitucí odpovídá se stejnou dávkou populismu. Dle dosavadních informací bude všechna tato sranda před volbami stát ČSSD zhruba 90 milionů korun, ODS prý tolik utrácet nebude a utratí "jen" asi okolo 65 milionů.

Zdroj:

Tyden.cz, Idnes.cz

Máte rádi / nemáte rádi tohoto člověka?

hasek

Michal Hašek

Děkujeme za Váš hlas.

Michal Hašek (1976) je český politik, člen ČSSD a mezi lety 2008-2016 vykonával funkci hejtmana…

počasí dnes předpověď na 2 h. dopředu

cont