Hledá se 14 letá dívka. Starší muž z Facebooku ji odvezl do Německa

Policie hledá čtrnáctiletou Sabinu Dřeveňákovou z Mladoboleslavska. Naposledy ji viděli tuto neděli dopoledne ve Vranném nad Vltavou v osadě Jarov. Podle policie se na sociální síti Facebook seznámila s mužem, ze kterým odcestovala do Německa. Pak už ji nikdo neviděl a rodiče po ní vyhlásili pátrání.

Číhá podle vás na Facebooku na děti nebezpečí?

No to teda. A nejen na ně. Každý by si měl dát sakra pozor, co s lidmi sdílí a s kým na sociálních sítích navazuje kontakty.
Nemyslím si to. Na internetu se přeci nemůže nic stát.
Každého blbost..
Absolutně nechápu, jak někdo může na Facebook dávat třeba fotky svých malých dětí. Zaprvé je to nevkusné, zadruhé jim jednou děti pěkně poděkují a zatřetí je to nebezpečné.
Děkujeme za Váš hlas.

Sabina se už sice telefonicky ozvala rodičům s tím, že přijede domů sama z Německa vlakem, ale Policie po ní stále pátrá.

Dívka je vysoká 174 centimetrů, velmi štíhlé postavy. Váží 62 kilogramů, má dlouhé obarvené černé vlasy pod ramena a modré oči. Na levé ruce má viditelné mateřské znaménko elipsovitého tvaru a pod levou lopatkou jizvu. Na sobě měla džínové kraťasy, bílé tílko, šedou mikinu a růžové boty, uvedl Jakub Vinčálek, mluvčí středočeské policie.

Jakékoliv informace o pohřešované dívce mohou lidé sdělit na linku 158.

 

Máte rádi / nemáte rádi tohoto člověka?

hasek

Michal Hašek

Děkujeme za Váš hlas.

Michal Hašek (1976) je český politik, člen ČSSD a mezi lety 2008-2016 vykonával funkci hejtmana…

počasí dnes předpověď na 2 h. dopředu

cont