NAPSALI JSTE VY: Boxovací pytel, chronická olizovačka a babiččino zlato. Kdy už holky přestanou fetovat?

Jedna je mlácená, ale vůbec jí to nevadí, druhá je hloupá a nechutná, ale chlubí se tím a třetí je už tak stará, že v zrcadle nevidí tu kupu vrásek a náhradní zlatý chrup, a tak se pořád ještě cpe na jeviště. O kom je řeč?

Co vy si myslíte o těchhle "hvězdách" šoubyznysu?

Všechny tři jsou pěkný čůzy!
Madonna je hvězda, ty dvě ubohý.
Nerejpejte mi do Miley Cyrus!
Rihanna je chudinka, co potřebuje zachránit... Nesmějte se jí, nebo skončí jako Bartošová !!!
Znám i horší případy než jsou tyhle tři...
Podle mě jsou všechny tři fakt super! Nechápu, co se vám na nich nelíbí. Jsou sexy!
Děkujeme za Váš hlas.

Číslo 1 - Rihanna

Rihannu mlátí její chlap, ale ona je v pohodě. Nevím, jestli je tak naivní, slabošská, hloupá anebo úchylná a jednoduše trochu toho násilí potřebuje. Jedno vysvětlení se tu však nabízí - fetuje. Jak jinak si chcete vysvětlit, že se nechá bít svým mužem, dovolí, aby to věděl celý svět a pak se producíruje na červeném koberci v šatech, které jí nezykrývaly ani bradavky, s nepřítomným pohledem? Přesto se nějaký blázen rozhodl, že Rihanna a to, co na sebe věší, je v kurzu a tak její pohasínající hvězda opět vzplála se záplavou článků o jejích bradavkách vylézajících zpod šatů, které s šaty nemají moc společného. Velmi dobře Rihanno, jsi jeden ze zářných příkladů, jak i fetující holka se může zas postavit na nohy. Dokud ji z nich nesrazí pěst jejího druha.

Číslo 2 - Miley Cyrus

Člověk by řekl, že něco tak obscénního, afektivního a nechutného se musí i těm pitomým třináctkám někdy okoukat. Ale světě div se. Miley Cyrus je pořád v kurzu. Na každém rohu na nás vyplazuje svůj odporný jazyk (všimli jste si, jak je fialovej?) a špulí zadnici, v horším případě i něco jiného. Olizuje s tím hnusným jazykem kluky, olizuje holky, olizuje vibrátory, olizuje kladivo, olizuje gumovou pannu, olizuje gumového panáka, olizuje i gumovou sama sebe. Až jednou olízne i zmrzlé zábradlí, možná se konečně toho otravného olizování na nějaký čas zbavíme. Čím se liší Miley Cyrus od Rihanny? Miley Cyrus rozhodně nikdo nepovažuje za módní ikonu, nemá chlapa, co by ji mlátil a bradavky ukazuje úúúolně všude - ne jen na červeném koberci. To bude asi důvod, proč ji milovaný taťka přestal zvát na rodinné oslavy. Jo a ještě jeden rozdíl by tu byl. Miley Cyrus, na rozdíl od Rihanny, ještě baví lidi poslouchat. Možná by si Rihanná měla trochu matroše půjči od Miley, která se svou láskou k drogám nijak netají a určitě má lepší zdroje než doma vězněná a týraná Rihanna.

Číslo 3 - Madonna

Číslo 3 je sice v tomhle žebříčku na posledním místě, ale rozhodně ne proto, že by fetovala nejmíň. Právě u Madonny jsou, zdá se, následky drog nejfatálnější. Nejen, že je vrásčitá až hrůza, bílá jako stěna a má zřejmě Alzheimera, protože si pořád myslí, že je cool a vystupuje na jevištích, ale hlavně jí už vypadaly skoro všechny zuby a ona si místo nich nacpala do pusy všechno zlato po babičce, co doma našla. Trapnost nad trapnost, to dnes zbylo z kdysi zářící Madony, hvězdy všech jevišť, za kterou se už stydí i vlastní syn. A vy se mu divíte? Zuby jako jeho babička, hadry jako jeho ségra a kecy jako nejtrapnější bílej raper (a ne Eminema nemyslím) - to je teda fakt kombinace k zbláznění. Hej děvče, kdysi jsi byla jednička, ale teď už proboha zalez do hudebního a hlavně hvězdnýho hrobu. Aspoň dokud nevrátíš to zlato do bábiny šperkovnice.

Zdroj:

čtenářka Adéla

Máte rádi / nemáte rádi tohoto člověka?

hasek

Michal Hašek

Děkujeme za Váš hlas.

Michal Hašek (1976) je český politik, člen ČSSD a mezi lety 2008-2016 vykonával funkci hejtmana…

počasí dnes předpověď na 2 h. dopředu

cont