Podnikatel Tomio Okamura chce být senátorem

Je víceprezidentem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur, je znám pro své kritické názory na stav české společnosti a politiky především. Tomio Okamura patří mezi typy lidí, kteří se umí (a často i mají nutkavou potřebu) vyjádřit k jakémukoliv tématu. Od problematiky chovu koně Převalského až ke schodku státního rozpočtu. Není proto divu, že chce své ambice nyní skutečně zúročit a bude kandidovat do senátu.

Co si myslíte o kandidutaře Okamury do senátu?

Podpořím ho, je to člověk s dobrými názory.
Chce si jen nahrabat. Podnikavec se nezapře.
Nezajímá mě to, jako celá prohnilá politika.
Už se pomalu bojím otevřít konzervu, aby na mě nevyskočil Okamura...
Děkujeme za Váš hlas.

Podnikatel Tomio Okamura pořádá pravidelné besedy s lidmi, kde jim sděluje svá životní moudra a své názory na všechno. Těžko říct, zda je to jen příprava půdy před zasetím politické kariéry, v každém případě je mezi občany oblíbený. Jelikož se nedohodl s žádnou politickou stranou, bude kandidovat jako nezávislý, a to ve Zlínském kraji.

A co ho k tomuto kroku přimělo? Jak říká sám Okamura, je to kvůli hrozivé situaci na české politické scéně, na kterou se už dále nemůže dívat. Chce tím dát najevo všem obyčejným občanům, že je potřeba být více aktivní, že je nutné se zapojovat, aby se něco změnilo. A pak že naivní jsou především děti...

 

Zdroj:

Idnes.cz

Máte rádi / nemáte rádi tohoto člověka?

hasek

Michal Hašek

Děkujeme za Váš hlas.

Michal Hašek (1976) je český politik, člen ČSSD a mezi lety 2008-2016 vykonával funkci hejtmana…

počasí dnes předpověď na 2 h. dopředu

cont