Propad českého fotbalu pokračuje, reprezentace prohrála s Finskem

Žalostná úroveň a tragické výsledky, i tak by se dal jednoduše popsat stav českého fotbalu. Reprezentace opět potvrdila, že dříve světový fotbal padá na dno. Prohrála v přátelském utkání 0:1 s Finskem, se zcela průměrným týmem ze země, kde je fotbal brán spíše jako příjemné potěšení.

Jak hodnotíte současnou výkonnost fotbalové reprezentace?

Tragédie, chce to kompletní výměnu - trenéra i hráčů.
Mohlo by být hůř.
Nechápu ty neustálé kritiky, pořád patří mezi to lepší ze světového fotbalu.
Jedním slovem ostuda.
Jsou to lemry a primadony, co se vůbec nesnaží. Z klubů se jim sypou prachy, tak co by se v repre přetrhli.
Děkujeme za Váš hlas.

Reprezentace nebyla schopna dát gól už celých 378 minut. Utkání se navíc hrálo na domácí půdě – v Teplicích. O to trpčí je prohra pro fanoušky, kteří museli sledovat 90 minut marné snahy a zoufalých výkonů. Finové lépe běhali, hráli s větší chutí, rvali se o výsledek a předvedli nadšení pro fotbal jako takový.

I když měli naši v druhé půli pár šancí, nedokázali je proměnit. (Ano, jasně, chybělo štěstíčko...) Dojem ze zápasu byl proto hodně rozpačitý a spíše negativní. A nepomůže tomu ani to, že si nyní trenér Bílek i hráči sypou popel na hlavu.