Sečteno a podtrženo: Druhý dubnový týden

Máme tady začátek nového týdne, a tak by se slušelo poohlédnout se, jak jsme / jste hlasovali v anketách týdne předešlého. Ty se zase jednou nesly mimo jiné ve znamení kvality potravin. A co dál?

Jde vidět, že vám kvalita potravin stále vaří krev, protože se článek o tom, že se polští diplomaté bouří proti našemu vztahu k polským potravinám, stal zatímhistoricky nejúspěšnějším článkem na webu NEKOMPROMISNĚ.CZ.

Polské potraviny u čtenářů Nekompromisně.cz propadly na celé čáře

Valná většina z vás si myslí, že jsou protesty Poláků naprosto neoprávněné. Podle vás nám zkrátka posílají nekvalitní zboží nebo suroviny, a tak se nemůžou divit, že má "polská značka" tak negativní publicitu. Vidíte to tak, že nejde o žádnou extra mediální aféru, protože většinou máte s polským jídlem také negativní zkušenost. Poláci, nevyskakujte si, můžeme si jíst, co chceme!

Další velká skupina našich čtenářů to vidí ještě razantněji - Poláci sami podle vás ty výrobky nejí, ale nám je sem posílají.  Skoro dalších 15% se snaží nakupovat jiné věci, protože polskému jídlu nevěří.

Zemanovo vyjádření soustrasti s krkolomnou angličtinou

Minulý týden také svět zasáhla smutná zpráva o smrti Margaret Thatcherové. My jsme pr vás ulovili fotku kondolenčního "vzkazu" od našeho aligátora z Vysočiny. Hodně z vás jej označilo za docela povedený, ale ještě více z vás si všimlo spíš jeho rozpačité anglické formulace. Členy, Miloši, členy!

 

Staňte se i vy členem naší čtenářské redakce a pište o tom, co vám pije krev třeba u vás v regionu! Posílejte nám své texty na redakce@nekompromisne.cz, nebo nás kontaktujte na Facebooku!

 

 

Máte rádi / nemáte rádi tohoto člověka?

hasek

Michal Hašek

Děkujeme za Váš hlas.

Michal Hašek (1976) je český politik, člen ČSSD a mezi lety 2008-2016 vykonával funkci hejtmana…

počasí dnes předpověď na 2 h. dopředu

cont