Sečteno a podtrženo: Jak jste hlasovali na konci února

Doubrava poslal nečase do Hajzlu. Nesouhlasíte s ním

Většina z vás moc nesouhlasí s plamenným projevem senátora Petra Doubravy, kterého naštvala omluva premiéra Nečase sudetským Němcům. Pan senátor se nachal trošičku unést. Berem, že se mu to třeba nemusí líbit (i když vy s Nečasem očividně spíše souhlasíte), ale posílat se do hajzlu, to patří spíš do nějaké hospodské rvačky, než do senátu, ne?

Neruště Wannieck Gallery

Se zrušením brněnské Wannieck Gallery také nesouhlasíte. Většina z vás se dívá na město Brno opovržlivě. Rozhodně totiž tmto krokem nepodporuje všude rozhlašované tvrzení primátora Romana Onderky, jak je kultura v Brně strašně podporovanou oblastí. Další velká část z vás si myslí, že by yblo zrušení galerie fakt škoda, ale na druhou stranu chápe rozhořčení města z neplacení nájmu. Protože ale město na chod Wannieck Gallery nijak nepřispívá a dlužné nájemné je zaplaceno, měla by podle vás Wannieck Gallery dostat ještě šanci.

Myšlenku babyboxů podporujete

Poté, co byla v brněnském babyboxu u Milosrdných bratří nalezena novorozená holčička, která byla už 83. zachráněným miminkem u nás, jsme se vás ptali, co si o babyboxech myslíte vy. Tuto myšlenku podporujete. Valná většina z vás si myslí, že jsou babyboxy moc dobrý vynález. Spousta dětí díky nim skončí v bezpečí a dostane šanci na lepší život. Nezanedbatelné procento z vás si ale myslí, že jsou abbyboxy sice dobré a v zásadě je podporuje, ale uznává, že systém může přinášet pro děti určitá rizika a nemusí tak vždy jít o to nejideálnější řešení.

Péťa Nečas jo, nebo ne?

Premiérem Nečasem jsme v podstatě začali, tak jím taky skončíme. Na otázku, zda jej máte nebo nemáte rádi, většina z vás ke konci minulého týdne odpovídala, že NE. Ale hlasovlao vás zatím jen pár, a proto si tuto anketku ještě chvíli ponecháme, abyste své názory mohli naplno projevit.

 

Sledujte nás i nadále na Facebooku, diskutujte a posílejte nám vaše tipy. Chcete si napsat vlastní článek a uveřejnit ho na Nekompromisně? Ukažte světu, co vás štve, nebo naopak neštve. Vyjádřete se! Ozvěte se nám na redakce@nekompromisne.cz

Máte rádi / nemáte rádi tohoto člověka?

hasek

Michal Hašek

Děkujeme za Váš hlas.

Michal Hašek (1976) je český politik, člen ČSSD a mezi lety 2008-2016 vykonával funkci hejtmana…

počasí dnes předpověď na 2 h. dopředu

cont