Sečteno a podtrženo: Vaše názory v třetím únorovém týdnu

Máme tady pondělí a tím pádem taky ohlédnutí za vašimi názory z anket z předchozího týdne. A moc pozitivní to teda nebylo. Nebezpeční sousedi, bývalý komouš prezidentovým poradcem a tak.

Sousedy si nevybereš

Minulý týden jsme se vzhledem k celkem hrůzné frenštátské kauze ptali, jestli se taky někdy bojíte některých svých sousedů tak, jako my. A taky že jo. Strach většinou docela máte. Šance bránit se je ale v podstatě nulová, protože podivné existence ve vašem okolí zatím ještě nic tak vážného jako pravděpodobně pán z Frenštátu pod Radhoštěm neprovedly.

Nuselák má čtyřicet, ale vám starý nepřijde

V pátek taky Nuselský most oslavil čtyřicátiny. V pohledu na něj jste ale rozděleni do dvou skupin. Většina se na Nuselák dívá jako na důležitou dopravní stavbu, kterou prostě potřebujeme a jeho betonová image vám vůbec nevadí. Další velká skupina z vás ale vítá snahy umělců o jeho ozvláštnění prostřednictvím graffiti.

Slušovický zázrak na Hradě nečekáte

Náš za chvíli prezident Miloš Z. si vybral jednoho z kamarádů, co mu prý budou na Hradě radit. Sice to říkal už dávno, ale mysleli jsme si, že je to jenom blbý vtip. A on si Františka Čubu, strůjce někdejšího "slušovického zázraku" skutečně vybral. V souvislosti s tímto Zemanovým krokem Miroslav Kalousek přirovnal Čubu trochu komicky ke kocourovi Mikešovi a kozlovi Bobešovi. Funkce zemědělského poradce prezidenta republiky totiž vůbec neexistuje, a tak je úplně jedno, koho z nich si Zeman vybere. A většina z vás s ním souhlasí.

Benedikt to balí. A vám to neva

O Františku Čubovi zatím ještě ani jeden z našich čtenářů nehlasoval, že by ho měl rád. Podobně jako jeho nemáte rádi ani loučícího se papeže Benedikta XVI.

Zdroj:

vaše ankety

Máte rádi / nemáte rádi tohoto člověka?

hasek

Michal Hašek

Děkujeme za Váš hlas.

Michal Hašek (1976) je český politik, člen ČSSD a mezi lety 2008-2016 vykonával funkci hejtmana…

počasí dnes předpověď na 2 h. dopředu

cont