Senátor Doubrava po omluvě Petra Nečase sudetským Němcům: "Ať jde do hajzlu!"

Premiér Petr Nečas svým projevem v bavorském zemském sněmu vyjádřil lítost nad křivdami způsobenými sudetským Němcům poválečným odsunem z našeho území.

Vzbudil tím řadu negativních reakcí. Senátora Severočechů.cz Jaroslava Doubravu Nečasovo vyjádření doslova rozpálilo doběla.

 

 

 

Sakra ať už se sebere a jde do hajzlu. (...). Od tohoto okamžiku pozbyl jakéhokoli práva být českým premiérem, měl by úplně odejít z politiky.

Jaroslav Doubrava

Děkujeme za Váš hlas.

Celý Doubravův výrok zněl:

„Prezident Edvard Beneš po druhé světové válce varoval před takovými gaunery, kteří se budou omlouvat Němcům. Kdo mu dal právo, aby se za nás omlouval? On nevidí to bezpráví, které páchali Němci na Češích? Válka nezačala v květnu 1945, ale pro nás de facto už v době Mnichova v roce 1938. On nevidí ta zvěrstva, která prováděli Němci na českých občanech? Ty statisíce obětí? Sakra ať už se sebere a jde do hajzlu. Omlouvám se, ale to už fakt nejde říct slušně. Od tohoto okamžiku pozbyl jakéhokoli práva být českým premiérem, měl by úplně odejít z politiky. Tohle už přesahuje jakékoli meze."

Máte rádi / nemáte rádi tohoto člověka?

hasek

Michal Hašek

Děkujeme za Váš hlas.

Michal Hašek (1976) je český politik, člen ČSSD a mezi lety 2008-2016 vykonával funkci hejtmana…

počasí dnes předpověď na 2 h. dopředu

cont