Zatýkání na úřadu vlády. Tak to je síla

PRŮBĚŽNĚ AKTUALIZUJEME - Policie podle informací zpravodajského serveru idnes.cz rozjela docela velkou akci na úřadu vlády a zatýká se ve velkém. V noci prý byla přímo na úřadu vlády a také v budově, v níž sídlí firma lobbisty Romana Janouška. Co dál?

Co to zatýkání dotáhnout a pozavírat kompletně celou tuto nefunkční generaci politiků?

Policie se v tomto případě fakt činí, moc vám děkujeme! Prosím, pokračujte v tom dál.
Přesně tak, kež by to policie v co nejkratším čase dotáhla a "vymýtila" je všechny. Mohla by to být šance na výměnu za novou generaci férové politiky.
Nevěřím, že se tím u nás něco zlepší. Za jednou vyhubenou krysou stojí  v řadě dalších 10, které jsou připraveny pokračovat.
Nemyslím, že všechny policejní razie dokáží  radikálně změnit současnou politiku výrazně k lepšímu. Ovšem politický asociál, kterému je úplně fuk dopad jeho jednání (okrádání) na naši zemi a na řadové lidi, kteří se snaží poctivě přežít, si zaslouží zavřít. A zbaviit ho všeho, co má a co má rád!
Mám z toho zavírání politiků mooooc příjemný pocit!
Kalousku, a ty moc nevtipkuj, na tebe taky dojde!
Děkujeme za Váš hlas.

37.) ÚOOZ při prohlídkách zadržel 120 milionů v hotovosti a dále desitky kg zlata.

36.) Policie viní bývalého šéfa Vojenského zpravodajství Ondreje Páleníka, jeho nástupce Milana Kovandu a dalšího zpravodajce ze sledování premiérovy ženy. Kdo si ho objednal? Podle Páleníkova obhájce šéfka kabinetu Petra Nečase Jana Nagyová.

35.) Policie prohledává i některé bezpečnostní schránky v Komerční bance v centru Prahy.

34.) Z Galerie Myšák podle nejnovějších informací MFD odjela policejní kára se zakuklenými ozbrojenci. Odváželi údajně 3 ženy, které bymy nejspíš pracovnicemi Janouškovy firmy.

33.) Někdejší pražský primátor Pavel Bém se ohradil proti zprávě ČTK, podle níž si policie vyžádala na pražské radnici smlouvy uzavřené s Romanem Janouškem. "Buď tisková kancelář vědomě překrucuje fakta, nebo zveřejňuje nepravdivé, neověřené a nesmyslné informace. Magistrát hlavního města Prahy nikdy žádnou smlouvu s Romanem Janouškem neuzavřel." Tak kde je teda pravda, Pavlíku?

32.) Za Zemanem zítra na Hrad přijde taky Pavel Blažek (ministr spravedlnosti) a Pavel Zeman (nejvyšší státní zástupce)

31.) Karolína Peake prý ví, kde je Petr Nečas. Pro veřejnost to však zůstává sladkým tajemstvím.

30.) Lubomír Zaorálek: Jde o gigantický skandál, který se poprvé týká napojení nejvyšší politiky a zločinu. Pokud se to potvrdí, nedovedu si představit, že by mohl chtít premiér Petr Nečas pokračovat ve své funkci.

29.) Podle Němcové policie ve Sněmovně nezasahovala. Potvrdil jí to písemně i Jiří Komorous, náměstek ředitele pověřeného řízením Útvaru pro ochranu ústavních činitelů ochranné služby Policie ČR.

28.) Roman Janoušek se opaluje v chorvatském Zadaru, to je náhoda. Uvidíme ho ještě někdy?

 Roman Janoušek. Foto: lidovky.cz

27.) Zeman to zatím nekomentuje. V pátek ale na Hradě očekává delegaci policejního prezidenta, předsedy vlády Nečase a předsedu ČSSD.

26.) ODS se zatím scházet nebude, Bendl neví, o čem by asi tak jednali. Právě z jeho regionu je trojice zatčených politiků ODS.

25.) Předsedkyně poslanecké sněmovny Němcová: Schůze je přerušení až do pátku do 9:00, dokud nepřijde Nečas.

Lesy ČR: Je tady klid, normálně pracujeme

24.) Mluvčí Lesů ČR Zbyněk Boublík o situaci v sídle společnosti v Hradci Králové: "Je tady klid, o žádných policistech nic nevíme. Normálně se pracuje, netušíme, kde se informace o zásahu u nás vzala. Kdyby se cokoliv dělo, budeme veřejnost informovat," uvedl mluvčí Lesů ČR Zbyněk Boublík.

23.) iHNED: Policie zasahovala i v Mělníku ve společnosti Kardio Port. Vyhrála zakázku za dvě miliardy pro pražskou kliniku IKEM.

22.) Jaromír Drábek (místopředseda TOP 09): Odpoledne se sejde výkonný výbor strany, aby se vyjádřil k policejnímu zásahu a zatýkání. Nechtěl odpovědět, zda shledává analogii v tom, že on odstoupil, když byl zatčen jeho nejbližší spolupracovník na ministerstvu Vladimír Šiška, a nyní nejbližší spolupracovnice premiéra Jana Nagyová.

Infarkt, nebo viróza?

21.) Česká pozice: Premiér Nečas je v nemocnici. Nekompromisně dodává: Jeblo ho z toho, nebo má virózu? Mluvčí vlády tuto informaci vyvrátil.

20.) Policie i na Odboru městského investora Prahy. Šéf tohoto odboru Jan Beránek potvrdil, že si detektivové vyžádali informace asi o 13 veřejných zakázkách z let 2009 - 2012.

19.) Mluvčí ministerstva obrany: "Mohu potvrdit, že už hodinu a půl zasahují policisté z Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu na ministerstvu obrany,"

V noci byli u Nečase


18.) Už v noci byli za Petrem Nečasem dva státní zástupci a sám šéf ÚOOZ. Přišli prý "za účelem úkonu trestního řízení."

17.) Komunisté: Premiére, okamžitě vysvětli dnešní policejní zásahy! Musíš vědět, co k nim vedlo, tak honem.

16.) VV: Přerušme jednání sněmovny, dokud Nečas neosvětlí, proč poldové zatkli Nagyovou, jeho pravou ruku. Vláda podle nich nemůže zajistit objektivní vyšetřování. Vít Bárta se nechal slyšet, že jediným možným řešením je podle něj právě rozpuštění Poslanecké sněmovny a předčasné volby.

Nečasova pravá ruka Nagyová zatčena. foto: idnes.cz

 

Marku, prchej!

15.) Bývalý poslanec Marek Šnajdr prý zřejmě zatčen nebyl, policisté se o něj jen zajímali, ale nezastihli ho. Aktuálně.cz sdělil, že je na cestách a o ničem neví. Marku, prchej!

14.) Ministr vnitra Jan Kubice prý o celé policejní akci měl jen základní informace.

Paroubek: Je to peleš lotrovská

13.) A Paroubek si přihřívá polívčičku: Je to podle něj úder na solar Petra Nečase a jedná se o krok k hlasování o nedůvěře vlády. "Nikdy v historii Československa policie nezasahovala na Úřadu vlády, jako by to byla peleš lotrovská", doplnil Paroubek.

12) Sociální demokracie: Premiér Nečas by se měl urychleně k dnešním zásahům vyjádřit. Na dnešní večer svoláno mimořádné jednání grémia.

11.) Bývalý ministr zemědělství Ivan Fuksa je zatčen už od včerejšího večera.

10.) Policejní zásah taky na Ministerstvu obrany.

Ivan Fuksa. zdroj:lidovky.cz

Apríl už byl!

9.) Tak prý se zasahovalo i v Poslanecké sněmovně, taky ve Škodově paláci a kromě sídla lobbisty Ivo Rettiga i v sídle Lesů České republiky. Šmarja.

8.) Zatčen by měl být také výbalý náměstek ministra vnitra Petra Bendla, Roman Boček. Ten má jisté vztahy právě se zmíněným lobbistou Rittigem.

Policisté v civilu zůstávají, zatýkalo se i na jihočesku 

7.) Policisté v civilu na Úřadu vlády dál zůstávají a odnášejí si potřebné dokumenty k prozkoumání. Deník Právo informoval, že se zatýkalo také na jihočesku. Podle všeho šlo o 8 lidí.

Ve Strakově akademii zasahovalo 400 policistů

6.) Podle posledních informací na tuto monstrakci Policie nasadila až 400 lidí.

5.) Jako jeden z prvních politických představitelů naší zoologické zahrady se ozval Jirka Paroubek. Ve svém prohlášení vyzval premiéra Petra Nečase, aby co nejdříve seznámil veřejnost s celou situací a důvodem zásahu "protimafiánského policejního útvaru" na Úřadu vlády. Zatím prý stále doufá, že jde o špatný vtip.

Kalousek: Zjevně jsem odešel včas

4.) Detektivové zasáhli krátce po jednání vlády. Ministři prý už v tu chvíli ve Strakově akademii ale nebyli. Vláda totiž skončila v jedenáct. Miroslav Kalousek podle svých slov prý odcházel o půl dvanácté a ničeho si vevšiml. "Zjevně jsem odešel včas," dodal. No, tak to se snad ani nehodí komentovat, dodáváme my.

3.) Podle mluvčího ÚOOZ Pavla Hantáka vše probíhá pod dozorem Vrchního státního zastupitelství Olomouc.
2.) Mezi zatčenými jsou údajně politici Petr Tluchoř, Marek Šnajdr a Ivan Fuksa, bývalý šéf Vojenského zpravodajství Ondřej Páleník nebo vrchní ředitelka kabinetu předsedy vlády Jana Nagyová.

1.) Podle MF DNES se nad ránem v Palackého ulici v Praze, ze které je vjezd do budovy, v níž sídlí právě Roman Janoušek, objevilo několik policistů v kuklách.

Zdroj:

idnes.cz

Máte rádi / nemáte rádi tohoto člověka?

hasek

Michal Hašek

Děkujeme za Váš hlas.

Michal Hašek (1976) je český politik, člen ČSSD a mezi lety 2008-2016 vykonával funkci hejtmana…

počasí dnes předpověď na 2 h. dopředu

cont