Zemanovci přišli o webovky. Vypnul jim je sám Šlouf

Webové stránky SPOZ jsou momentálně mimo provoz. A  má to poměrně kuriózní důvod. Zemanovcům je vypnul Miroslav Šlouf, majitel domén spoz.cz a zemanovci.cz. Prý ho naštvalo, že na nich nedávno bylo porno, které měli asi na svědomí hackeři. Zemanovci si proto registrovali doménu novou. Jde o super promyšlený tah? Náhodička, takhle chvilku před volbami...

Počin Míry Šloufa s webem Zemanovců je...

chvályhodný
trestuhodný
úplně jedno, protože voliči Zemanovců stejně neserfujou na netu
mi fuk, protože mě prostě nezajímá
viset by měl tak jak tak
Děkujeme za Váš hlas.

A co jako Zemanovci čekali?

Sám Miroslav Šlouf chtěl za Zemanovce kandidovat do Poslanecké sněmovny. Vedení SPOZ jej však z kandidátky vyškrtlo a dlouholetý Zemanův spolupracovník má smůlu. Tuto pomstu však mohli, vzhledem k tomu, komu domény patřily, asi Martin Nejedlý, Zdeněk Štengl a Vratislav Minář tušit.

Vy jste mě škrtli, já vám vypnu doménu

"Víte, mohlo mi vadit, že tam pouští nesmysly, že přemlouvají místní organizace SPOZ, aby se vyjádřili ke mně nebo Ditě Portové(další bývalé kandidátce, která kritizovala vedení strany a byla obratem vyhozena z kandidátky - pozn.iDnes.)," začal své vysvětlování.

"Definitivně mě ale opravdu namíchlo, že si ty stránky nedokázali v postavení kandidující strany před volbami ochránit. Každý ví, že stránky ochránit jde. Že je někdo 'hackne' a nahradí je pornem - to jsem si řekl že ne, u toho já nebudu," řekl Šlouf iDNES.cz.

Zdroj:

iDnes.cz

Máte rádi / nemáte rádi tohoto člověka?

hasek

Michal Hašek

Děkujeme za Váš hlas.

Michal Hašek (1976) je český politik, člen ČSSD a mezi lety 2008-2016 vykonával funkci hejtmana…

počasí dnes předpověď na 2 h. dopředu

cont